Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server548898/ftp/web/templates/reu_1/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

COVID-19: AKTUALNIE NIE WYKONUJEMY SZCZEPIEŃ

Informujemy, że w Centrum Reumatologii w Ustroniu Sp. z o.o. nie są obecnie wykonywane szczepienia przeciw COVID-19. 

 

WOLNE DAWKI SZCZEPIONKI PFIZER PRZECIWKO COVID-19 - MOŻNA SKORZYSTAĆ

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności  im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. posiada wolne dawki szczepionki Pfizer przeciwko COVID-19. Chętnych do zaszczepienia prosimy o zgłaszanie się pod numer telefonu 33 854 26 40 wew. 211 lub 505 683 766 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00. Planowany termin rozpoczęcia szczepień: od 1 do 5 lipca (w dni robocze). Szczepienie będzie się odbywać według kolejności zgłoszeń - do wyczerpania puli dawek. 

Kontakt w sprawie szczepień:

Koordynator d/s szczepień - Bernadetta Błanik

telefon - +48 33 854 26 40 wew. 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA SZCZEPIEŃ - TERMIN NA 29 MAJA NIEAKTUALNY

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. informuje, że w związku z wstrzymaniem dostaw w tym tygodniu osoby planowane na szczepienie w dniu 29 maja 2021 roku (II dawka szczepionki ASTRA ZENECA) nie otrzymają go. W przypadku zgłoszenia się Państwa do naszego Szpitala prosimy o pozostawienie w Informacji (przy wejściu) numeru telefonu do kontaktu z Państwem, aby ustalić niezwłocznie nowy termin szczepienia. Planujemy podanie u Państwa (w miejsce odwołanego) na 7 czerwca 2021 roku (od 14:00), lecz będzie ono uzależnione od otrzymania odpowiedniej ilości szczepionek. Pełna informacja o szczepieniu dla osób mających termin szczepienia na 29 maja 2021 roku dostępna jest (po kliknięciu) poniżej.

INFORMACJA O SZCZEPIENIU

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA SZCZEPIEŃ - TERMINY MAJOWE WYCZERPANE

Informujemy, że terminy na szczepienia przeciwko COVID-19 w maju zostały już wyczerpane. W przypadku pojawienia się nowych terminów będziemy Państwa informować na bieżąco. Telefoniczna informacja odnośnie szczepień, z uwagi na duże zainteresowanie, udzielana będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:30 - 14:00 pod numerem telefonu 505 683 766.

 

WAŻNY KOMUNIKAT !!! (aktualizacja)

Prosimy o kontakt podmioty lecznicze oraz apteki zainteresowane zaszczepieniem zatrudnianego przez siebie personelu przeciwko COVID-19.
Informujemy, że Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. w ramach realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia „Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19” został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów leczniczych wykonujących działalność leczniczą  (tzw. szpital węzłowy).
Pierwszy etap szczepień obejmuje pracowników sektora ochrony zdrowia (m.in. lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy). Przewidywany termin realizacji szczepień styczeń 2021.

Wobec powyższego wszystkie podmioty lecznicze wykonujące działalność leczniczą oraz apteki zainteresowane zaszczepieniem zatrudnianego przez siebie personelu przeciwko COVID-19 w punkcie szczepień Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. prosimy o przesłanie list osób wyrażających gotowość do zaszczepienia się wg następującego wzoru (Lista osób - do pobrania).

Zestawienia (w formie edytowalnej) wraz ze zgodami (w formie skanu) na przetwarzanie danych osobowych (Zgoda) prosimy przekazać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 11 stycznia 2021 roku (do 15:00).

Telefon do punktu szczepień w Centrum Reumatologii: 505 683 766 (od poniedziałku do piątku, w godzinach: 12:30 - 14:00)

Do pobrania:

Kwestionariusz przed szczepieniem

Ulotka dla Pacjenta

Ulotka II dla Pacjenta

Zgoda