Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu sp. z o.o.

LISTA PRZYCHODNI PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ, Z KTÓRYMI REALIZUJEMY PROGRAM.

 

Bestwina 43-512 ul. Szkolna 6

Ośrodek Zdrowia w Bestwinie

pon-pt     7.00-18.00                                 

Bielany 32-651 ul. Łęcka 10

Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach

 pon-pt   9.00-17.00

Bielsko - Biała 43-382 ul. Cieszyńska 413                                                      

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej  "ZDROWIE" Sp. z o. o.                                                       

pon-pt     7.00-18.00
Bielsko - Biała 43-300 ul. Broniewskiego 39

Centrum Medyczne Cztery Pory Roku Sp. j.

pon-pt     8.00-18.00

Bielsko-Biała 43-300 ul. Pszenna 11

KONIOR KLINIC Sp. z o.o.

pon-pt     8.00-18.00

Buczkowice 43-374, ul. Szkolna 799

Gminny Ośrodek Zdrowia w Buczkowicach pon-pt     8.00-18.00

43-356 Porąbka, ul. Bielska 220

Ośrodek Zdrowia ”POLIMED”

pon-pt     7.00 -20.00

Bulowice 32-652 ul. Bielska 63

Ośrodek Zdrowia w Bulowicach

pon-pt     7.00-17.00

Brzeszcze 32-620 ul. Piłsudzkiego 6

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA Sp.z o. o.

pon-pt     8.00 -18.00

Bytom 41-906 ul. Konstytucji 89

Przychodnia Bracka Bobrek

 pon-pt    7:00 - 18:00

Bytom 41-923 ul. Daleka 28-30

Przychodnia Bracka Miechowice

 pon-pt     7:00 - 18:00

Cieszyn 43-400 ul. Bielska 37

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „UBEZPIECZALNIA”

pon-pt       7.30 -18.00

Czaniec 43-354 ul. K. K. Wojtyły 28a

Ośrodek Zdrowia ”POLIMED”

 pon-czw    8.00 -18.00   

 piątek       8.00-14.00

Czechowice-Dziedzice 43-502 Pl. Wolności 5

Ośrodek Zdrowia "SIMED"

 pon-pt 8.00-18.00

Częstochowa 42-221 ul. Kutnowska 4

Przychodnia Lekarska "LEGE ARTIS" Sp. z o. o.

 pon-pt 8.00-18.00

Gliwice 44-100 ul. Błonie 3

Przychodnia Bracka Sośnica

 pon-pt 7:00 - 18:00

Gliwice 44-100 ul. Bojkowska 20

Przychodnia Bracka Gliwice

 pon-pt 7:00 - 18:00

Goleszów 43-440, ul. 1 Maja 10

Praktyka Lekarska NZOZ Kostka, Mrózek, Pecold sp. partnerska  pon-pt 7.00-18.00

Istebna 43-470, 695

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia "NA DZIELCU" WELUX  pon-pt 7.00-17.00

Jastrzębie Zdrój 44-335, ul. Wyspiańskiego 8

NZOZ Praktyka Lekarsko-Pielęgniarska "PRO CORDI" sp. z o.o.  pon-pt 8.00-18.00

Jeleśnia 30-340 ul. Żywiecka 11A

Ośrodek Zdrowia "ALFA MED" Z.Szewc

 pon-pt 8.00-18.00

Kaczyce 43-417, ul.Sobieskiego 12 Praktyka Grupowa Lekarzy "ZDROWIE" S.C.   pon-pt 7.00-17.00

Kalej  42-130 ul. Strażacka 2

Poradnia Ogólna w Kaleji

  pon-pt 7.00-17.00

Kamyk 42-125 ul. Plac Witosa 3

Poradnia Ogólna w Kamyku

  pon-pt 7.00-17.00

Katowice 40-170 ul. Brzozowa 21

Przychodnia Bracka Osiedlowa

 pon-pt 7:00 - 18:00

Katowice 40-486 ul. Mysłowicka 13

Przychodnia Bracka Staszic

 pon-pt 7:00 - 18:00

Katowice 40-572 ul. Załęska 51

Przychodnia Bracka Wujek

 pon-pt 6:30 - 18:00

Katowice 40-703 Ul. Stara Kłodnica 43

Przychodnia lekarska "MARK - MED"

 pon-pt 8.00-18.00

Kęty 32-650 ul. Sobieskiego 45

Zespól Przychodni i Ośrodków Zdrowia w Kętach

 pon-pt 7.00-17.00

Kłobuck 42-100, ul. Rómmla 4A

Poradnia Ogólna Nr 2 w Kłobucku

  pon-pt 7.00-17.00

Kłobuck 42-100 ul. 11 Listopada 5A

Poradnia Ogólna Nr 3 w Kłobucku

  pon-pt 7.00-17.00

Kłobuck, 42-100 ul. Staszica 28

Poradnia Ogólna Nr 1 w Kłobucku

  pon-pt 7.00-17.00

Knurów 44-190 ul. Dworcowa 3

Przychodnia Bracka Knurów

 pon-pt 7:00 - 18:00

Kobiernice 43-356 ul. Żywiecka 10

Ośrodek Zdrowia  „POLIMED”

 pon-pt 8.00-18.00

Koziegłowy 42-350 ul. Częstochowska 31

Przychodnia lekarska Andre-Med

 pon-pt 8.00-18.00

Krzepice 42-160 ul. Częstochowska 1

Poradnia Ogólna Krzepice

  pon-pt 7.00-17.00

Krzepice, Zajączki Drugie 42-160 ul. Nowa Wieś 25

Poradnia Ogólna Zajączki Drugie

  pon-pt 7.00-17.00
Krzyżanowice 47-450, ul.Wyzwolenia 1 Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego  pon-pt 8.00-18.00

Lipie 42-165 ul. Częstochowska 27

Poradnia Ogólna  Lipie

  pon-pt 7.00-17.00

Ługi Radły 42-142ul. Kościelna 3

Poradnia Ogólna  Ługi Radły

 pon-pt 7.00-17.00

Malec 32-651 ul. Świętojańska 65

Ośrodek Zdrowia w Malcu

 pon-pt 7.00-17.00

Mazańcowice 43-391 Mazańcowice 1045

Centrum Medyczne "MEDEA"

 pon-pt 8.00-20.00

Miedźno 42-120 ul. Słoneczna 3

Poradnia Ogólna  Miedźno

 pon-pt 7.00-17.00

Mikołów 43-190 ul. Katowicka 22

Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Sp.z o. o

 pon-pt 7.00-21.00

Mysłowice 41-400 ul. Świerczyny 5

Przychodnia Bracka Mysłowice

 pon-pt 7:00 - 18:00

Mysłowice 41-406 ul. Chopina 54

Przychodnia Bracka na Chopina

 pon-pt 7:30 - 18:00

Mysłowice 41-408 ul. Osmańczyka 4

Przychodnia Bracka Wesoła

 pon-pt 7:00 - 18:00

Ochaby Małe 43-430 ul. Gołyska 1

Centrum Medyczne "Św. Marcina "

 pon-pt 8.00-18.00
Ogrodzona , ul.Centralna 8 NZOZ Praktyka Rodzinna   pon-pt 7.00-17.00

Opatów 42-152 ul. Kościuszki 27A

Poradnia Ogólna  Opatów

  pon-pt 7.00-17.00

Ostrowy nad Okszą 42-122 ul. Brzeźnicka 4

Poradnia Ogólna Ostrowy

 pon-pt 7.00-17.00

Panki 42-140 ul. 1-go Maja 12

Poradnia Ogólna Panki

 pon-pt 7.00-17.00

Parzymiechy 42-164 ul. Krzepicka 20

Poradnia Ogólna Parzymiechy

 pon-pt 7.00-17.00

Pierścieć 43-430 ul. Skoczowska 68

Lekarska Praktyka Pierściec

 pon-pt 8.00-18.00
Pietrzykowice 34-326, ul.Jana Pawła II 100 NZOZ "VITA"  pon-pt 7.00-17.00

Popów 42-110 Rębielice Królewskie ul. Główna 24

Poradnia Ogólna Rębielice Królewskie

  pon-pt 7.00-17.00

Popów 42-110 Wąsosz Górny ul.Witosa 8

Poradnia Ogólna Wąsosz Górny

 pon-pt 7.00-17.00

Popów 42-110 ul. PCK 4

Poradnia Ogólna Popów

 pon-pt 7.00-17.00

Porąbka 43-353 ul. Wielka Puszcza 23

Ośrodek Zdrowia "POLIMED"

  pon-pt 7.00-17.00

Przystajń 42-141 ul.  Powstańców Śląskich 7

Poradnia Ogólna Przystajń

  pon-pt 7:00 - 18:00
Puńców , ul.Sportowa 4 NZOZ Praktyka Rodzinna     pon-pt 7:00 - 18:00

Ruda Śląska 41-707 ul.Oddziałów Młodzieży Powstańczej 14

Przychodnia Bracka Polska Wirek

 pon-pt 7:00 - 18:00

Ruda Śląska 41-706 ul. Kłodnicka 59

Przychodnia Bracka Halemba

 pon-pt 7:00 - 18:00

Ruda Śląska 41-709 ul. Pokoju 13

Przychodnia Bracka Pokój

 pon-pt 7:00 - 18:00

Ruda Śląska 41-711 ul. Kokota 172

Przychodnia Bracka Bielszowice

 pon-pt  7:00 - 18:00
Skoczów 43-430 ul. Bielska 45 A

Poradnia Rodzinna w Skoczowie

pon-pt 8.00-18.00 

Skoczów 43-430 ul. Ciężarowa 54

Medikool Centrum Zdrowia

 pon-pt 7.00-20.00

Sosnowiec 41-219 ul. Dmowskiego 6a

Przychodnia Bracka Porąbka-Klimontów

 pon-pt 7:00 - 18:00

Sosnowiec 41-215 ul. Ogrodowa 1

Przychodnia Bracka Kazimierz – Juliusz  pon-pt 7:00 - 18:00

Sosnowiec 41-219 ul. Kisielewskiego 2

Ośrodek Zdroiwa "Nasza Przychodnia"

 pon-pt 8.00-18.00

Stanisławów 42-166 Stanisławów 63

Poradnia Ogólna Stanisławów

  pon-pt 7:00 - 18:00

Starokrzepice 42-161 ul. Oleska 207

Poradnia Ogólna Starokrzepice

 pon-pt 7:00 - 18:00

Truskolasy 42-134 ul. Opolska 8

Poradnia Ogólna Truskolasy

 pon-pt 7:00 - 18:00 

Ustroń 43-450 ul. Pod Skarpą 6

SALUS Ustroń Sp. z o.o.  pon-pt 8.00-18.00

Ustroń 43-450 ul. Skoczowska 137

Rodzinna Praktyka Lekarska T. Recman

 pon-pt 8.00-18.00

Wadowice 34-100 ul. Emilii i Karola Wojtyłów 19

Przychodnia Zdrowia "NOWA -MED" Sp. z o.o.

 pon-pt 7.30-18.00

Waleńczów Złochowice 42-151 ul.Topolowa 1

Poradnia Ogólna Waleńczów Złochowice

  pon-pt 7:00 - 18:00

Węglowice 42-133 Czarna Wieś, ul. Szkolna 87

Poradnia Ogólna Węglowice

  pon-pt 7:00 - 18:00

Wilkowice 43-365 ul. Wyzwolenia 18

Gminny Ośrodek Zdrowia

 pon-pt 7.00-18.00

Witkowice 32-650 ul. Dworska 50

Ośrodek Zdrowia Witkowice

  pon-pt 7:00 - 18:00

Wręczyca Wielka 42-130 ul. Śląska 27, 27a

Poradnia Ogólna Wręczyca Wielka

 pon-pt 7:00 - 18:00

Zabrze 41-800 ul. 3-Maja 89

Przychodnia Bracka Zabrze

 pon-pt 7:00 - 18:00

Zabrze 41-811 ul. Makoszowska 22b

Przychodnia Bracka Makoszowy

 pon-pt 7:00 - 18:00

Żywiec 34-300 ul. Ks. Pr. Stanisława Słonki 24

Ośrodek Zdrowia "Lekarz rodzinny"

 pon-pt 7.00-19.00

Żywiec 34-315, ul. Sienkiewicza 52

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu

 czynny całą dobę