Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu sp. z o.o.

 

 

 Szanowni Państwo,covid

 

      Ze względu na obowiązujący stan epidemii oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia wizyty w Centrum Reumatologii w Ustroniu  w ramach projektu pn. „Badania przesiewowe RZS w Centrum Reumatologii w Ustroniu ” zostały wstrzymane do odwołania.

W przypadku gdy otrzymali Państwo skierowanie prosimy o kontakt telefoniczny (797-906-917) lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z Biurem Projektu.

Możliwość udziału w projekcie na pewno nie przepadnie.

O zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Życzymy wszystkim wiele zdrowia i optymizmu.

 

 

 

 ******

 

 

 ID 10052309

  Szanowny Pacjencie,

 

         Centrum Reumatologii Sp. z o.o. oraz placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej współpracujące z nami w ramach Projektu

  pn. „Program badań przesiewowych RZS w Centrum Reumatologii w Ustroniu” są w pełni przystosowane do osób z niepełnosprawnościam.

  Zależy nam, aby każdy pacjent miał możliwość skorzystania z bezpłatnej diagnostyki RZS współfinansowanej z Funduszy Europejski,

  zachęcamy wszystkich do udziału w Projekcie.

 

 

 

 

 

 

Image courtesy of Teerapun at FreeDigitalPhotos.net

 

 

******

 Szanowni Państwo!RZS

 Z satysfakcją informujemy, że od 01.09.2017 rozpoczęliśmy udział w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Pierwotnej i Wczesnego Wykrywania  Reumatoidalnego Zapalenia Stawów, umożliwiający szybką ścieżkę diagnostyczną. Program został opracowany z udziałem Ministerstwa Zdrowia i jest   finansowany ze środków Unii Europejskiej.

 Zapraszamy jednostki Podstawowej Opieki Zdrowotnej do zawarcia współpracy w ramach tego programu, co pozwoli Państwu kierować pacjentów do  naszego Ośrodka Wczesnej Diagnostyki Zapalenia Stawów.


 Celem programu jest zmniejszenie opóźnień diagnostycznych i poprawa wczesnej wykrywalności RZS w celu zapewnienia utrzymania lub powrotu do  aktywności zawodowej chorych na RZS spośród grupy docelowej programu. Realizacja programu obejmuje współpracę lekarza podstawowej opieki    zdrowotnej (POZ) ze specjalistą reumatologiem.