Zdjęcie frontu szpitalnej recepcji. Z jej lewej strony umieszczona jest tablica z informacjami o tym, co znajduje się na poszczególnych poziomach szpitala.09.06.2023 ZATRUDNIMY PRACOWNIKA RECEPCJI SZPITALNEJ

Śląskie Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu Sp. z o.o. zatrudni pracownika recepcji szpitalnej (praca zmianowa). Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. Główny zakres obowiązków na stanowisku pracy: wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń biurowych, przyjmowanie przesyłek kurierskich i pocztowych, obsługa centrali telefonicznej, przyjmowanie opłat za parking, dbanie o bezpieczeństwo w budynku poprzez obsługę monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego, utrzymywanie na bieżąco porządku i estetyki w recepcji. Wymagania: dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie (z dopiskiem w tytule wiadomości "pracownik recepcji") CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kontakt telefoniczny: 33 854 32 00 lub 33 854 26 40 wew. 200). Do aplikacji prosimy dołączyć wypełniony i podpisany druk zgody i oświadczeń zawarty w poniższym ZAŁĄCZNIKU. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2023 roku. Szczegółowych informacji udziela Kierownik Działu Administracyjno-Technicznego (tel. 33 854 26 40 wew. 216). Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

ZAŁĄCZNIK