Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server548898/ftp/web/templates/reu_1/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Grafikę stanowi fragment plakatu promującego projekt renowacji. Pod białym napisem: ogród czeka na Twój głos, dopisano na czerwono: Dziękujemy!30.09.2021 BUDŻET OBYWATELSKI: NASZ OGRÓD DO RENOWACJI!

Z podziękowaniami za głosy oddane na projekt: "Renowacja ogrodu szpitalnego przy Centrum Reumatologii w Ustroniu Sp. z o.o." nie zwlekaliśmy. Wdzięczność za to wyraziliśmy już 20 września, zaraz po zakończeniu elektronicznego głosowania w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Na wyniki przyszło poczekać półtora tygodnia. Przyjęliśmy je z radością. Okazało się, że wsparcie, które otrzymaliśmy podczas głosowania przyniosło wymarzony efekt. 

Projekt odnowienia naszego szpitalnego ogrodu znalazł się na liście zadań przeznaczonych do realizacji! Oznacza to, że ogrodowa renowacja, której koszt oszacowany jest na 170 000 złotych, zostanie zrealizowana ze środków z budżetu wojewódzkiego. Wszystkim, którzy kliknęli na projekt "Reumatologa", raz jeszcze - z całego serca - dziękujemy!

Przez środek plakatu, który promował projekt renowacji, przebiega duży czerwony napis: Dziękujemy!, nałożony na zdjęcie ogrodu.