Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server548898/ftp/web/templates/reu_1/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

gora strona1.09.2021 MARSZAŁKOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI: ZAGŁOSUJ JUŻ TERAZ!

Elektroniczne głosowanie w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego rozpoczęte. Potrwa do 19 września. Mieszkańcy województwa śląskiego wybierają z ponad setki projektów. Te z nich, które zdobędą największą liczbę głosów, zostaną sfinansowane z budżetu województwa. Jak już informowaliśmy, wśród zadań na które można głosować, jest projekt (pula EKO) dotyczący naszej placówki: "Renowacja ogrodu szpitalnego przy Centrum Reumatologii w Ustroniu SP. z o.o. (kod propjektu: MBO-0076/W/21). Przyznajemy otwarcie - liczymy na głosy. Więcej, serdecznie zachęcamy do oddawania ich właśnie na ten projekt.

Reumatologiczny Szpital 4M

Dlaczego tak nam na tym zależy? Bo jeśli głosowanie przyniesie sukces projektowi renowacji, w ogrodzie Centrum Reumatologii: przybędzie nowych drzew, krzewów i roślin, zainstalowane zostaną elementy małej architektury - lampy solarne, ławki, kosze na śmieci, powstaną kolejne chodniki spacerowe, a nawierzchnia tych, na których już widać ślady wieloletniego użytkowania, będzie gruntownie odnowiona. Przewidziane w projekcie rozwiązania i materiały sprawią, że przyszpitalny ogród stanie się miejscem bardzo ekologicznym. A komu to będzie służyć? Tym, którzy podczas pobytu w szpitalu ochoczo wykorzystują wolne chwile, by w zacisznych ogrodowych zakątkach zgubić towarzyszący ich schorzeniom stres i niepokój - naszym pacjentom! 

Zagłosować można już teraz! Należy kliknąć: TUTAJ

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku, po kliknięciu: FILMIK

ulotka bo III edycja 50