Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra u nas

Centrum Reumatologii Sp. z o.o. w Ustroniu wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pacjenci i goście mogą wrzucać datki do puszki znajdującej się w recepcji szpitala. Chętni mogli również skorzystać z odwiedzin wolontariuszki 11-letniej Marysi Witkowskiej, która przybyła do Centrum Reumatologii Sp. z o.o.


26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się na rzecz najmłodszych pacjentów. Dochód przekazany zostanie na to by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych, poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci. – W tym roku Centrum Reumatologii otwiera szeroko drzwi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego też postanowiliśmy, że wolontariusz odwiedzi chętnych do wzięcia udziału w WOŚP pacjentów, zwłaszcza tych, którzy są unieruchomieni po operacjach. Jak widziałem, spotkało się to z bardzo pozytywnym odbiorem – mówi Cezary Tomiczek, prezes Centrum Reumatologii Sp. z o.o.
Specjalna puszka znajdująca się w recepcji szpitala również wypełnia się datkami na rzecz WOŚP. Serdecznie dziękujemy Marysi Witkowskiej i jej rodzicom oraz sztabowi WOŚP przy MDK „Prażakówka” w szczególności Pani Barbarze Nawrotek-Żmijewskiej i Renacie Łacek za pomoc w realizacji zbiórki.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKU CENTRUM TUTAJ

IMG 4629