Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Wysoka jakość świadczeń i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Certyfikat potwierdzający jakość świadczonych usług zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz jakość bezpieczeństwa informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2013 zdobyło wspólnym zaangażowaniem pracowników Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. Gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. To dowód na wysoką jakość usług, które świadczymy dla naszych pacjentów.


Codzienne usługi wykonywane na najwyższym poziomie, dbałość o bezpieczeństwo pacjentów i dobre zarzadzanie bezpieczeństwem informacji to aspekty, które zostały potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2015 oraz ISO/IEC 27001:2013. - Jest to dla nas ogromny sukces. Pragnę podziękować wszystkim pracownikom za włożoną pracę i zaangażowanie w świadczenie wysokiej jakości usług na rzecz naszych pacjentów - bez was nie byłoby sukcesu. Przed nami dalsze prace nad wdrażaniem rozwiązań jakościowych w świadczeniu usług w zakresie szpitalnictwa oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, jak również w zakresie zarządzania i poprawiania jakości środowiska pracy – mówi Prezes Zarządu Centrum Reumatologii Sp. z o.o. Cezary Tomiczek.
Procesem weryfikacji jakości objęte zostały wszystkie oddziały szpitalne, Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, fizjoterapia, pracownie diagnostyki obrazowej, apteka szpitalna. Certyfikat został przyznany Śląskiemu Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. Gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o do czerwca 2021 roku.

 
znak jakoci