Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Hipokrates 2018 – Walczymy o tytuł Szpitala Roku

 

Serdecznie zapraszamy do głosowania w ramach plebiscytu Hipokrates 2018 na nasz szpital -Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu. To dzięki Wam w ubiegłym roku znaleźliśmy się w czołówce śląskich placówek medycznych.


Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu, zostało nominowane do plebiscytu Hipokrates 2017 organizowanego przez redakcję "Dziennika Zachodniego" we współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach oraz Polskim Towarzystwem Wspierania Przedsiębiorczości - organizatorem III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.
Do udziału w plebiscycie, wybrano są najlepsze placówki medyczne w naszym województwie. Do 5 marca można głosować na stronie www.dziennikzachodni/Hipokrates2018 lub wysyłając SMS o treści HRP.459 na numer 72355. W kategorii wojewódzkiej na Szpital Roku, walczymy o tytuł pośród wszystkich placówek publicznych i prywatnych. – W ubiegłym roku zajęliśmy czwarte miejsce. To duże wyróżnienie dla nas. Już sama nominacja do udziału w plebiscycie to duże wyróżnienie, a każdy głos naszych pacjentów jest nagrodą dla całego personelu szpitala. Dziękuję wszystkim, którzy postanowili na nas zagłosować. Każdy głos to nagroda to wyraz wdzięczności za każdy dzień pracy naszych lekarzy, pielęgniarek i pracowników obsługi. To dla nas doping do dalszej pracy na rzecz rozwoju Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu – mówi Cezary Tomiczek, Prezes Zarządu Centrum Reumatologii Sp. z o.o.

hipokrates 2019