Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Koperta życia u nas!

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu Sp. z o.o.o jest jednym z punktów na mapie Województwa Śląskiego, gdzie można pobrać kopertę życia. Tą akcję prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.


Akcja rozdawania kopert życia zyskała poparcie środowisk medycznych. Skierowana jest do osób przewlekle chorych, starszych, samotnych i polega na umieszczeniu w specjalnie przygotowanych kopertach najważniejszych informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, alergiach na leki, kontaktach do najbliższych, danych osobowych, w tym nr pesel. Pakiet z takimi informacjami powinien być przechowywany w lodówce, czyli miejscu, które jest prawie w każdym domu i zarazem jest łatwo dostępne. Więcej informacji https://kopertazycia.pl/


Zostaliśmy również włączeni do tej szlachetnej akcji, a nasze Centrum Reumatologii Sp. z o.o. jest jednym z miejsc, gdzie taką kopertę można darmowo pobrać. Stojak z kopertami mieści się w holu głównym szpitala, nieopodal poradni specjalistycznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej możliwości w naszym Centrum.

 

44591271 1157518504395837 9213087638880256000 n