Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Otwieramy sezon uzdrowiskowy ze stoiskiem

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu weźmie udział w Otwarciu Sezonu Uzdrowiskowego. W sobotę 16 czerwca zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będzie spotkać się z personelem szpitala.


Jak poprawić swoją sprawność? Czym jest Reumatoidalne Zapalenie Stawów, jak je leczyć? Czym zajmuje się Centrum Reumatologii w Ustroniu? - Na te i wiele innych pytań, będzie można znaleźć odpowiedź podczas Otwarcia Sezonu Uzdrowiskowego, imprezy organizowanej przez miasto Ustroń we współpracy z ośrodkami uzdrowiskowymi.  Bardzo się cieszymy, że gościnne miasto Ustroń zaprosiło naszą jednostkę do współpracy. W sobotę od godzin południowych będziemy aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Tego dnia przenosimy część naszego szpitala na ustroński Rynek. Będzie tu można się spotkać ze specjalistami - lekarzem, pielęgniarkami, fizjoterapeutami. Chcemy zaprosić do naszego programu wczesnego Wykrywania Reumatoidalnego Zapalenia Stawów, który realizujemy. Będziemy udzielać porad w tym zakresie, ale również chcemy rozmawiać o tym, czym zajmuje się nasz szpital i dlaczego warto zaglądnąć po zdrowie i diagnostykę na ul. Szpitalną 11.
Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu prowadzi nie tylko leczenie szpitalne, ale również ambulatoryjne. Można tu również skorzystać z bogatego zaplecza diagnostycznego m.in. rezonansu magnetycznego, nowoczesnego RTG, densytometru czy usług laboratorium analitycznego. Bogate zaplecze ma również nowoczesny zakład fizjoterapii.

otwarcie