Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Hipokrates 2017 – Szpital Roku

Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym w ramach plebiscytu Hipokrates 2017 na nasz szpital i Zespół Poradni Ambulatoryjnej działający przy Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu. To dzięki Wam znaleźliśmy się w czołówce śląskich placówek medycznych.

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu, zostało nominowane do plebiscytu Hipokrates 2017 organizowanego przez redakcję "Dziennika Zachodniego" we współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach oraz Polskim Towarzystwem Wspierania Przedsiębiorczości - organizatorem III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Do udziału w plebiscycie, wybrano są najlepsze placówki medyczne w naszym województwie. Walczyły one o głosy internautów. To oni decydowali o ostatecznym wyniku plebiscytu. W kategorii wojewódzkiej na Szpital Roku, wśród wszystkich placówek publicznych i prywatnych zajęliśmy czwarte miejsce. To duże wyróżnienie dla nas. – Już sama nominacja do udziału w plebiscycie to duże wyróżnienie, a każdy głos naszych pacjentów jest nagrodą dla całego personelu szpitala. Dziękuję wszystkim, którzy postanowili na nas zagłosować. To dla nas ogromne wyróżnienie, że jesteśmy w czołówce śląskich szpitali. Cieszymy się, że doceniacie Państwo fachową opiekę i dobre wyposażenie naszego szpitala. Ta nagroda to wyraz wdzięczności za każdy dzień pracy naszych lekarzy, pielęgniarek i pracowników obsługi. To dla nas doping do dalszej pracy na rzecz rozwoju Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu – mówi Cezary Tomiczek, Prezes Zarządu Centrum Reumatologii Sp. z o.o.

Czwarte miejsce szpitala w województwa śląskim , to nie jedyny sukces. Zespół Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, działający przy Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o., wywalczyło trzecie miejsce w kategorii powiatowej do tytułu Przyjazna Placówka.
Wyniki plebiscytu można zobaczyć na www.dziennikzachodni.pl. Za każdy głos raz jeszcze serdecznie dziękujemy.

IMG 4980