Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu, zostało nominowane do plebiscytu Hipokrates 2017 organizowanego przez redakcję "Dziennika Zachodniego" we współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach oraz Polskim Towarzystwem Wspierania Przedsiębiorczości - organizatorem III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Do udziału w plebiscycie, co roku wybierane są najlepsze placówki medyczne w naszym województwie.

Zespół Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej działające przy Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o., zostało nominowane w kategorii powiatowej do tytułu Przyjazna Placówka.


Aby zagłosować należy wysłać sms pod numer 72355 o treści NP.111

Koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VAT


Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu zostało nominowane w kategorii wojewódzkiej do tytułu Szpital Roku.

Aby zagłosować należy wysłać sms na numer 72355 o treści SZ.83

Koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VAT

 

Głosowanie poprzez sms odbywa się do 28 lutego. Placówka, która otrzyma największą liczbę głosów otrzyma tytuł w tegorocznym plebiscycie. Wyniki plebiscytu można na bieżąco śledzić na www.dziennikzachodni.pl.

 

 hipokrates